Masz pytania? skontaktuj się z nami!
mob: +48 724 687 815
kontakt@transportzchin.pl

polski english

jak to działa

7 kroków do sukcesu

Krok 1. Wybór rodzaju transportu

Serwis obsługuje przesyłki lotnicze mało gabarytowe do 50 kg oraz dużo gabarytowe powyżej 50 kg, drobnicę morską, a także pełne kontenery we wszystkich typach i rozmiarach. (Więcej o rozmiarach kontenerów czytaj w Poradniku importera)

 

Krok 2. Szczegóły przesyłki

Zbieramy wszystkie niezbędne informacje o przesyłce, wadze, wielkości, wartości, które są niezbędne do organizacji transportu. Określamy również warunki odbioru towaru na jakich jest on odbierany. (Więcej na temat warunków czytaj w Poradniku importera)

 

Krok 3. Informacje o załadowcy

Podstawowe informacje o dostawcy towaru, od którego towar odbieramy, wraz z danymi osoby kontaktowej, która prowadzi całą sprawę.

 

Krok 4. Adres dostawy w Polsce

Określamy miejsce w które towar ma zostać dostarczony w Polsce

 

Krok 5. Podsumowanie kosztów

Generuje się szacunkowe podsumowanie kosztów całego transportu wraz ze wszystkimi opłatami przeładunkowymi, odprawą celną oraz dokumentacyjną. Ceny te mogą ulec zmianie w zależności od daty odbioru towaru.

 

Krok 6. Dane klienta

Dane płatnika, na którego będzie fakturowany transport.

 

Krok 7. Złożenie zamówienia

Generuje się formularz w formacie pdf, który w celu złożenia zamówienia należy podpisać oraz przesłać do naszego biura mailem. Po złożeniu zamówienia wszystkie koszty transportu zostaną ostatecznie skwotowane. Jeśli zostały wybrane usługi dodatkowe zostaną zebrane wszystkie wymagane informacje do realizacji tych usług oraz zostaną one wycenione.