Masz pytania? skontaktuj się z nami!
mob: +48 724 687 815
kontakt@transportzchin.pl

polski english

Wybierz typ transportu z Dalekiego Wschodu


Transport kolejowy

Jeden z bardziej popularnych rodzajów transportu w ostatnich latach. Za pomocą tego rodzaju transportu obsługiwane są zarówno ładunki drobnicowe jak i pełnokontenerowe. Kolej oferuje zdecydowanie szybszy czas transportu w porównaniu do serwisu morskiego, jednocześnie zachowując konkurencyjną cenę przewozu. 

wybieram

Transport lotniczy

Przedsiębiorcy dla których tempo dostawy ma kluczowe znaczenie zdecydowanie powinni wybrać transport lotniczy. To najlepszy sposób, aby przesyłki z Chin trafiły do Polski szybko i w pełni bezpiecznie - zaczynając od leków, poprzez drogie komponenty elektroniczne i produkty spożywcze. Dostarczamy towary do większości portów lotniczych na świecie, jak również zajmujemy się obsługą lotniskową w największych portach Europy. Transporty lotnicze odbywają się z zachowaniem wszystkich norm dotyczących zabezpieczenia towarów na czas transportu, a wszystkie przesyłki są ubezpieczone.

wybieram

Transport drobnicowy

Transport morski to najtańsza forma dostawy drobnicy - w kontenerze umieszczone są towary różnych klientów, płynące w tym samym kierunku. Organizujemy serwis drobnicowy ze wszystkich portów w Azji do Gdańska, Hamburga i Bremerhaven, jednocześnie oferując najkorzystniejsze stawki. W przypadku transportu z największych portów Chin świadczymy własny serwis drobnicowy. Sami zajmujemy się konsolidacją ładunków w naszych magazynach. Oferujemy paletyzację, odprawy celne oraz dostawę do miejsca docelowego na terenie Polski.

wybieram

Transport pełnokontenerowy

Transport morski z Chin realizujemy ze wszystkich portów na terenie Chin z punktami docelowymi w Gdańsku, Gdyni, Hamburgu i Bremerhaven. W zależności od portu wysyłki czas dostawy wynosi od 30 do 40 dni. Transport pełnokontenerowy odbywa się głównie w kontenerach 20', 40', 40'HQ, a także REEFER i TANK. Nasza wieloletnie współpraca z czołowymi armatorami europejskimi i azjatyckimi gwarantuje najniższe koszty transportu towarów. nasz serwis oferuje usługi związane z organizacją transportu morskiego z praktycznie każdego zakątka świata.

wybieram